مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قم:

قم رتبه نخست کشور در سلامت اداری است

شهر بیست/ مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قم گفت: این استان در موضوع صیانت از حقوق مردم رتبه سوم کشوری را دارد، در زمینه سلامت اداری موفق به کسب رتبه اول شده و در زمینه میز خدمت رتبه چهارم را کسب کرده است.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
قم رتبه نخست کشور در سلامت اداری است
شناسه : 3349 | انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۴   پرینت

به گزارش «شهر  بیست» به نقل از ایرنای قم، عطاء الدین قاسمی در جلسه «ستاد صیانت از حقوق شهروندی، سلامت اداری و عفاف و حجاب» در تالار معصومیه فرمانداری قم با تأکید بر اینکه دستگاه های اجرایی قم در زمینه عفاف و حجاب، رتبه نخست کشوری را دارند، افزود: در حوزه حقوق شهروندی نیز استانداری قم در میان استانداری های کشور و فرمانداری قم در میان فرمانداری ها موفق به کسب رتبه اول شدند.

وی اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی بر حقوق شهروندی مردم توجه ویژه دارد که این موضوع مهم در قانون اساسی، بیانات و منویات امام راحل و رهبر معظم انقلاب به خوبی مشهود است.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قم، یکی از دغدغه های مهم دولت را حقوق شهروندی دانست و گفت: در این دولت، شاهد تحول در حقوق شهروندی هستیم که در این زمینه منشور حقوق شهروندی، تدوین، تصویب و اجرایی شد.

قاسمی، ایجاد میز خدمت اداری را از دیگر اقدام های صورت گرفته برای تسهیل خدمات رسانی و حفظ حرمت مردم دانست و گفت: بر اساس دستورالعمل دولت، تمام دستگاه های اداری کشور مکلف به ایجاد میز خدمت برای تسهیل خدمات و حفظ کرامت مردم شده اند.

وی با بیان اینکه ستاد صیانت از حقوق شهروندی، عفاف و حجاب، سلامت اداری و میز خدمت در استانداری ها ایجاد شده است، افزود: برای جلوگیری از موازی کاری و همچنین جلوگیری از مختل کردن کار اداره ها، ۱۱ تیم سه نفره برای ارزیابی از دستگاه ها ایجاد شده است که این تیم ها بر اساس شاخص های تعیین شده وزارت کشور، اقدام به ارزیابی نموده اند.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قم خاطرنشان کرد: استفاده از ابتکار، خلاقیت و تجربیات دستگاه های برتر استان و همچنین تلاش برای بهبود عملکرد اداره ها از جمله اهداف بازرسی ها و ارزیابی های صورت گرفته است.

نوشته های مشابه
آغاز نصب درختان خورشیدی در بوستان‌های قم
برگزاری مراسم تجلیل از داوران جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم
برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در مجتمع تجاری «بازار شهر» قم
پروژه روگذر حافظ به‌زودی احداث می‌شود
محله دروازه ری بازآفرینی می‌شود
تخفیف ۴۰ درصدی پرداخت بهای خدمات مدیریت پسماند قم
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.