پایگاه خبری تحلیلی «شهر۲۰» با رویکردی مستقل به وقایع شهر قم و با هدف اطلاع‌رسانی در حوزه‌های «فرهنگ و هنر»، «اجتماعی» و «سلامت و تغذیه»، فعالیت می‌کند.
این رسانه بدون وابستگی جناحی و سیاسی، رسالت اصلی خود را تلاش در جهت فرهنگ‌سازی و ترویج فرهنگ شهروندی به عنوان یکی از عناصر لازم پیشرفت شهر می‌داند و در این راستا به نقد رفتارهای فرهنگی و اجتماعی با هدف اصلاح، بهبود و گسترش شاخصه‌های فرهنگ شهروندی خواهد پرداخت.
مهم‌ترین رسالت پایگاه خبری «شهر۲۰» نقش‌آفرینی رسانه‌ای در حوزه فرهنگ و هنر است و تلاش خواهد کرد در این عرصه به منبع و مرجع رسانه‌ای مورد وثوق خانواده فرهنگ و هنر قم تبدیل شود و به تولید و انعکاس اخبار عرصه‌های قرآنی، رسانه‌ای، کتاب و کتابخوانی، سینما، تئاتر، شعر و ادب و … اهتمام داشته باشد.
این رسانه همچنین در حوزه «اجتماعی» به انعکاس و نقد مشکلات شهری در عرصه‌های مختلف با هدف اصلاح و بهبود می‌پردازد و به طور کلی اخبار مرتبط با شهر و شهروند را اطلاع‌رسانی خواهد کرد.
این رسانه در زمینه «سلامت و تغذیه» نیز با اعتقاد بر تقدم پیشگیری بر درمان به انعکاس اخبار عرصه سلامت اهتمام دارد.
پایگاه خبری «شهر۲۰»، خود را رسانه‌ای مستقل و مقید به حرکت ‏در مسیر قانون و تعالی نظام جمهوری اسلامی می‌داند و امید دارد بتواند در این زمینه مثمرثمر واقع شود.
مدیر مسئول و صاحب امتیاز: محمد مهدی عنایت‌پور
شماره مجوز: ۸۲۷۸۰
شماره تماس: ۰۲۵۳۲۹۴۱۵۱۴
شماره همراه: ۰۹۰۵۲۹۹۵۲۵۷
آدرس: بلوار امین، نبش کوچه ۵۱، مجتمع تجاری امین، طبقه همکف پایین، پلاک ۳۰۳۷