کاهش ۸ میلیون لیتری خونابه کشتارگاهی

شهر بیست/ سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با اشاره به افزایش تعامل بین این سازمان و سازمان کشتارگاه شهرداری قم، از کاهش فضولات و کاهش ۸ میلیون لیتری خونابه کشتارگاهی خبر داد.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
کاهش ۸ میلیون لیتری خونابه کشتارگاهی
شناسه : 31616 | انتشار : 30 دی 1399   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سید عبدالله میرابراهیمی به کاهش فضولات و خونه کشتارگاهی اشاره کرد و گفت: اثرات زیست محیطی این خونابه‌ها کنترل شده است.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم افزود: فضولات کشتارگاهی به میزان کمی کاهش داشته اما خونابه کشتارگاهی با ۸ میلیون لیتر کاهش به میزان محسوسی کاهش داشته است.

میرابراهیمی با اشاره به برخی پروژه‌های مهم سازمان مدیریت پسماند در سال جاری، تصریح کرد: توسعه سایت تخمیر زباله ازجمله پروژه‌های مهم سازمان مدیریت پسماند در سال ۹۹ است که بااعتبار یک میلیارد تومانی در بودجه سال جاری سازمان لحاظ شد.

وی احداث خط پردازش ۳ را هم از دیگر پروژه‌های مهم سازمان مدیریت پسماند در سال جاری نام برد و افزود: این پروژه نیز بااعتبار ۲ میلیارد تومانی در برنامه سال ۹۹ سازمان مدیریت پسماند قرار گرفت.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از احداث ایستگاه انتقال پسماند منطقه ۵ و ۴ بااعتبار ۲ میلیارد تومانی نیز خبر داد و افزود: تجهیز شهر به باکس نخاله ساختمانی و خرید مخازن دومنظوره معابر شهری از دیگر اقداماتی بود که در سال ۹۹ اجرایی شد.

نوشته های مشابه
آخرین آمار بیماران کرونایی قم/ تشخیص دو مورد کرونا انگلیسی جدید
فوت جوان قمی در اثر برخورد با قطار
شهرداری منطقه چهار در صدر رضایت شهروندان قم
محفل ادبی «شعر سبز شاخه‌ها» برگزار شد+ تصاویر
مشارکت خوب شهروندان در تفکیک پسماند
پایان ترافیک هسته مرکزی با تکمیل بلوار فردوسی
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.