اعتماد نکردن به جوانان از معضلات اساسی مدیریت کشور است/ دبیرخانه اختصاصی نخبگان قم تشکیل شود

شهر بیست/ استاندار قم از اعتماد نکردن به جوانان نخبه و خوش فکر به عنوان یکی از معضلات اصلی مدیریت کشور یاد کرد و گفت: برای استفاده بهینه از ظرفیت نخبگان باید دبیرخانه اختصاصی نخبگان استان در استانداری تشكیل شود.
اعتماد نکردن به جوانان از معضلات اساسی مدیریت کشور است/ دبیرخانه اختصاصی نخبگان قم تشکیل شود
شناسه : 15401 | انتشار : 13 آذر 1398   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست استاندار قم در نشست صمیمی با نخبگان جوان استان كه در سالن امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، عدم اعتماد به جوانان نخبه و خوش فکر را یکی از معضلات اصلی مدیریت کشور برشمرد و تصریح كرد: جوانان از توانمندی‌های ویژه‌ای برای قرار گرفتن در عرصه های مدیریتی برخوردارند.

سرمست با تأكید بر لزوم تغییر نگاه ها در سپردن مسئولیت‌ها به جوانان خاطرنشان کرد: بنده در انتصابات همواره به مدیران جوان اعتماد خاصی داشته و با باور و اعتقاد راسخ به نتایج آن، این روند را ادامه خواهم داد.

استاندار قم، همچنین توجه به جوانان و نخبگان جوان را یكی از اولویت های اصلی دولت دانست و خاطرنشان كرد: بسیاری از مشكلات كنونی، ریشه در كم توجهی به این نسل و عدم استفاده حداكثری از ظرفیت های این بخش دارد.

سرمست افزود: نخبه گرایی باید به عنوان یک رویکرد اساسی در سطح مدیریت استان و در دستگاه های مرتبط دنبال شود و مدیران اجرایی بایستی با تشکیل اتاق فکر نخبگان جوانان، از ظرفیت فکری آنان استفاده کنند.

استاندار قم با تأكید بر لزوم حمایت از نخبگان كشور و استان خاطرنشان کرد: هر جامعه ای برای قرار گرفتن در مسیر توسعه ناگزیر به استفاده از ظرفیت نخبگان و نیروی جوان خود است.

دكتر سرمست از جوانان و نخبگان به عنوان اتاق فكر مدیریت استان یاد كرد و با اشاره به مشغله های بالای مدیران اجرایی گفت: باید در این شرایط از ظرفیت نخبگان تیزبین و با فراغ بال استفاده مطلوب تری صورت بگیرد.

استاندار قم، حل مشکلات جامعه را در گرو بهره مندی از ایده ها و اندیشه های خلاق و تحول گرا دانست و تصریح كرد: برای استفاده بهینه از ظرفیت نخبگان باید دبیرخانه اختصاصی نخبگان استان در استانداری تشكیل شود.

نوشته های مشابه
انتخابات کانون مداحان قم برگزار می‌شود
«شکار هیولا» در قم نقد شد
۳۰ هکتار از اراضی پلنگ دره قم دچار حریق شد
فضای سبز قم در چندسال آینده جلوه واقعی خود را نشان می‌دهد
توزیع ۷۰ هزار تن آسفالت در سطح منطقه یک/ باغات منطقه تملک می‌شود
پیاده‌روسازی ارم و انقلاب الگویی برای کشور شده است
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.