تکمیل شبکه توزیع کالا توسط سازمان میادین شهرداری قم

مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم گفت: تکمیل شبکه توزیع، محله‌محوری، هوشمندسازی و تنظیم بازار راهبردهای این سازمان در فعالیت‌های پیش‌رو است.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
تکمیل شبکه توزیع کالا توسط سازمان میادین شهرداری قم
شناسه : 86537 | انتشار : ۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۷   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، محسن صادقی امینی در جلسه شورای سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، با اشاره به رشد تحقق بودجه‌ای سازمان اظهار کرد: در مورد محقق نشدن بعضی از بندهای بودجه ۱۴۰۲ این اتفاق مرتبط با فروش نرفتن بخشی از دارایی‌های سازمان بوده که در مجموع به ضرر سازمان نیست.

وی خاطرنشان کرد: در مورد شهرک صنوف یک اتفاق بسیار مهم که در روزهای آتی رقم خواهد خورد و آن تخصیص ۵۰۰ انشعاب برق جدید است.

مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم با بیان اینکه در مجموع حدود ۷۰ درصد تحقق بودجه سال گذشته در بخش درآمدی بوده است، افزود: در بخش هزینه نیز تدبیری گرفته شده که تعادلی میان درآمد و هزینه سال ۱۴۰۲ در تفریغ بودجه سازمان وجود داشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه در ردیف‌های عملیاتی تحقق بودجه سازمان میادین بیش از ۱۰۰ درصد است، تصریح کرد: بیشتر ردیف‌های بودجه‌ای سازمان وضعیت بسیار خوبی دارد، اما بعضی مشکلات در زیرساخت‌هایی همچون برق امر فروش واحدهای صنفی را به تأخیر انداخته است.

صادقی امینی با اشاره به راهبردهای چهارگانه این سازمان ادامه داد: تکمیل شبکه توزیع، محله‌محوری، هوشمندسازی و تنظیم بازار راهبردهای این سازمان در فعالیت‌های پیش‌رو است.

وی اضافه کرد: در بخش تکمیل شبکه توزیع، اقداماتی همچون آغاز عملیات اجرایی پروژه فروشگاه همشهری هفت انجام‌شده است و در حال حاضر وارد مرحله نازک‌کاری شده که وسعت این فروشگاه هزار مترمربع است.

مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم پیگیری برای احداث مجموعه ۳.۳ هکتاری توزیع کالا در پردیسان گفت: در کنار این اقدامات، در حوزه نرم‌افزاری نیز وارد شده‌ایم و به دنبال تکمیل حلقه‌های تنظیم بازار هستیم.

وی مطرح کرد: در بحث هوشمندسازی نیز توسعه شبکه فیبر نوری آغاز شد و در حال حاضر در میدان مرکزی، شهرک صنوف و هم شهرک خودرو ایجادشده و منتظر سوئیچ شدن و آغاز به کار است.

صادقی امینی با اشاره به تدوین دستورالعمل انضباطی گفت: شیوه‌نامه اعلام قیمت تدوین‌شده است و لایحه آن به شورای اسلامی شهر قم ارسال خواهد شد.

نوشته های مشابه
ضرورت شست‌وشوی درختان قم
ارائه مشوق‌های نوسازی شهرداری قم برای بازآفرینی محلات
پرونده پروژه شهید کاظمی به استان واگذار شود
پروژه شهید کاظمی تعیین تکلیف شود
تلاش شهرداری قم برای تأمین سرویس بهداشتی و حمام در پیرامون حرم مطهر
۴۸ پلاک برای احداث خیابان ۱۶ متری در پروژه چهل اختران تملک می‌شود
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.