اجرای طرح مناسب‌سازی ایستگاه‌های اتوبوس در سطح پردیسان قم

مدیر منطقه هشت شهرداری قم از اجرای طرح مناسب‌سازی ایستگاه‌های اتوبوس در سال جاری خبر داد و گفت: احداث ایستگاه‌های سبز در پردیسان به ۲۵ ایستگاه اتوبوس می‌رسد.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
اجرای طرح مناسب‌سازی ایستگاه‌های اتوبوس در سطح پردیسان قم
شناسه : 86089 | انتشار : ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۱   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط  عمومی شهرداری قم، علیرضا مظفری با اشاره به اهمیت ویژه حمل‌ونقل عمومی در توسعه شهری و کاهش بار ترافیکی معابر و آلاینده‌ها در سطح شهر اظهار داشت: سرمایه‌گذاری در زمینه حمل‌ونقل عمومی هزینه نیست بلکه نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود و اگر کیفیت خدمات‌دهی در این حوزه افزایش پیدا کند، شهروندان برای استفاده هرچه بیشتر از آن ترغیب خواهند شد که در نهایت به نفع شهر و شهروندان خواهد بود.

وی در ادامه به اقدامات منطقه هشت شهرداری قم در راستای توسعه کمی و کیفی خدمات‌دهی در این حوزه پرداخت و ابراز کرد: در ۳ ماهه نخست سال جاری مناسب‌سازی ایستگاه‌های اتوبوس در سطح منطقه اجرا شده است که شامل احداث ایستگاه‌های سبز، تابلو گذاری، نصب نیمکت و رنگ‌آمیزی بوده و اجرای این موارد کماکان تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم با بیان اینکه ۹۲ایستگاه اتوبوس در سطح منطقه وجود دارد افزود: مناسب‌سازی در تمامی این ایستگاه‌ها انجام‌شده که شامل تابلو گذاری و تعبیه نیمکت نشیمن برای مسافران است و همچنین ۱۵ایستگاه سبز احداث‌شده است که تعداد این ایستگاه‌ها تا چند ماه آینده به ۲۵ ایستگاه می‌رسد.

نوشته های مشابه
هدف‌گذاری اجرای ۳۰۰ کیلومتر خط‌کشی دو جزئی معابر شهر قم
کاهش زمان صدور پروانه در شهرداری قم
استفاده از موج سبز برای کاهش ترافیک تقاطع‌های شهر قم
کارگروه یکپارچه‌سازی قراردادها در شهرداری قم تشکیل شد
زیرگذر بلوار شهید کبیری احداث می‌شود
حمایت بهزیستی از ۱۵۰۰ زن سرپرست خانوار در قم
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.