تحقق ۱۱۴ درصدی برش درآمد شهرداری قم تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۳

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: میزان وصولی درآمد شهرداری قم در دوماهه نخست سال جاری، هزار و ۳۰۲ میلیارد تومان بوده که طبق برنامه ۱۱۴ درصد تحقق دارد.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
تحقق ۱۱۴ درصدی برش درآمد شهرداری قم تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۳
شناسه : 85748 | انتشار : ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۳   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، مجید محمدرضاخانی در جلسات کنترل بودجه و ارزیابی عملکرد ماهیانه شهرداری قم، با اشاره به اینکه بودجه شهرداری در سال جاری ۱۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پیش‌بینی‌شده است، عملکرد منتهی به اردیبهشت در بودجه را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: طبق برنامه اجرایی شهرداری، هزار و ۱۴۲ میلیارد تومان درآمد در دوماهه اول در نظر گرفته‌شده که وصولی هزار و ۳۰۲ میلیارد تومان و ۱۱۴ درصد تحقق بوده است.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم خاطرنشان کرد: در حوزه نقدی تحقق بودجه شهرداری قم در اردیبهشت ۱۱۰ درصد و در حوزه غیر نقدی پیش‌بینی درآمد اردیبهشت ۲۷۹ میلیارد تومان پیش‌بینی‌شده که میزان ۳۴۷ میلیارد تومان را محقق شده که ۱۲۴ درصد تحقق نسبت به برنامه دارد.

وی با بیان اینکه بودجه عمرانی شهرداری قم بالغ‌بر ۱۱ هزار و ۷۰۰ میلیارد است، اضافه کرد: برای سال ۱۴۰۳ یک هزار و ۵۳ عنوان پروژه تعریف‌شده است.

محمدرضاخانی با اشاره به اینکه ۱۷۵ عنوان پروژه تا پایان اردیبهشت وارد فاز اجرای شده است تصریح کرد: پیش‌بینی درصد پیشرفت پروژه‌های عمرانی بر اساس برنامه زمانی ۱۲.۶ درصد و عملکرد محقق شده ۱۴.۱ درصد است.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم ادامه داد: روند رشد پیشرفت ریالی طبق ثبت صورت‌وضعیت نیز در وضعیت مطلوب ۸۰ درصد است.

وی ابراز امیدواری کرد با تلاش و همگرایی کلیه حوزه‌های مدیریت شهری برنامه‌های تدوین‌شده سال ۱۴۰۳ به بهترین نحو ممکن به سرانجام برسد.

نوشته های مشابه
فاز ۵ عمار یاسر قم افتتاح شد
قدردانی مدیر حوزه‌های علمیه از تحول چشمگیر در قم
دو مسیر دسترسی تونل غدیر احداث می‌شود
آمادگی شهرداری برای بهسازی قبرستان نو و وادی‌السلام/ اوقاف همکاری کند
پروژه زیرگذر شهید کبیری به‌زودی کلنگ‌زنی می‌شود
ساختمان شورای شهر قم افتتاح شد
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.