تقاطع حافظ به صورت روگذر احداث می‌شود

مدیر منطقه سه شهرداری قم با اشاره به پروژه‌های شاخص منطقه سه در سال ۱۴۰۳، گفت: اجرای تقاطع حافظ واقع‌شده در مرز منطقه سه و شش و تکمیل‌کننده رینگ ۲۵ کیلومتری فردوسی، یکی از پروژه‌های شاخص منطقه برای سال جاری بوده که به‌صورت روگذر طراحی‌شده است و امتداد آن به خیابان مدرس و میدان شهید زین‌الدین ختم می‌شود و اعتباری بالغ‌بر ۱۰۰ میلیارد تومان برای آن پیش‌بینی‌شده است.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
تقاطع حافظ به صورت روگذر احداث می‌شود
شناسه : 84830 | انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۲   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، مهرداد روحانی وزیری اظهار کرد: در چند سال گذشته بودجه منطقه سه رشد خوبی داشته است، به‌نحوی‌که بودجه سال ۱۴۰۲ منطقه ۴۲۰ میلیارد تومان بوده و این عدد در سال ۱۴۰۳ به عدد ۵۰۰ میلیارد تومان رسیده که در طول سال این عدد افزایش نیز پیدا می‌کند.

وی اعتبار پروژه‌های عمرانی منطقه را در سال ۱۴۰۲ عددی بالغ‌بر ۱۷۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: اعتبار در نظر گرفته‌شده برای پروژه‌های عمرانی در سال ۱۴۰۳ به عدد ۲۷۰ میلیارد تومان رسیده است که پیش‌بینی می‌کنیم این عدد تا ۳۰۰ میلیارد تومان نیز افزایش پیدا کند.

مدیر منطقه سه شهرداری قم با اشاره به پروژه‌های شاخص منطقه سه در سال ۱۴۰۳، خاطرنشان کرد: اجرای تقاطع حافظ واقع‌شده در مرز منطقه سه و شش و تکمیل‌کننده رینگ ۲۵ کیلومتری فردوسی، یکی از پروژه‌های شاخص منطقه برای سال جاری بوده که به‌صورت روگذر طراحی‌شده است و امتداد آن به خیابان مدرس و میدان شهید زین‌الدین ختم می‌شود و اعتباری بالغ‌بر ۱۰۰ میلیارد تومان برای آن پیش‌بینی‌شده است.

روحانی‌وزیری ادامه داد: یکی از اقدامات مهم و پیچیده تملک برای اجرای پروژه است، در کنار تملک پروژه‌های دیگر پارکینگ یکی از پرچالش‌ترین برنامه‌های ما خواهد بود.

وی با تأکید بر تکمیل پارکینگ طبقاتی خیابان امام (ره) گفت: این پارکینگ نخستین پارکینگ طبقاتی منطقه است که امیدواریم در سال ۱۴۰۳ تکمیل‌شده و به بهره‌برداری برسد تا در کنار پارکینگ طبقانی زائر بخشی از کمبود پارکینگ مرکز شهر را رفع کند.

نوشته های مشابه
پروژه روگذر حافظ به‌زودی احداث می‌شود
محله دروازه ری بازآفرینی می‌شود
تخفیف ۴۰ درصدی پرداخت بهای خدمات مدیریت پسماند قم
عوارض ترافیکی ساخت‌وسازهای شهری قم ارزیابی می‌شود
بازداشت دزد مادربزرگ‌ها در قم
پیش‌بینی ۶۵۰ میلیاردی بودجه عمرانی منطقه یک قم در سال ۱۴۰۳
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.