۵۹۶ پروژه شهری قم در مراحل پایانی است/ عملکرد مناطق و سازمان‌ها رصد می‌شود

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: از مجموع ردیف بودجه‌های پیش‌بینی‌شده در بودجه شهرداری قم، ۵۹۶ پروژه به‌طور کامل به اتمام رسیده یا در مراحل پایانی هستند.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
۵۹۶ پروژه شهری قم در مراحل پایانی است/ عملکرد مناطق و سازمان‌ها رصد می‌شود
شناسه : 82154 | انتشار : ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۷   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، مجید محمدرضاخانی در جلسه شورای مدیران شهرداری قم با اشاره به فعال بودن ۹۵۵ پروژه در بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری قم اظهار کرد: از این تعداد تا پایان دی‌ماه، ۳۵۸ پروژه به‌صورت کامل به مرحله اجرا درآمده است.

وی افزود: همچنین ۲۳۸ پروژه بیش از ۸۰ درصد پیشرفت داشته و در مراحل انتهایی انجام هستند که تا پایان سال به اتمام می‌رسند.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: در حوزه درآمد ۱۰ ماهه نیز وصولی کلی ۹۴.۱۴ درصد است که ۸۹ درصد نقدی و ۱۰۰ درصد غیر نقدی است.

محمدرضاخانی وضعیت بودجه‌ای مناطق شهری را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: منطقه یک شهرداری قم با ۱۲۳ پروژه به ارزش ۴۰۰ میلیارد تومان، در حوزه درآمدی ۱۰۲ درصد تحقق داشته و تاکنون در بخش عمرانی به ۷۴ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است.

وی افزود: منطقه دو شهرداری قم ۷۲ درصد تحقق درآمد داشته و این منطقه از حیث اجرای پروژه‌های عمرانی دارای ۷۲ درصد پیشرفت فیزیکی در ده ماهه است. منطقه سه شهرداری نیز ۱۰۸ درصد درآمدهای خود را محقق کرده و به پیشرفت ۸۸ درصدی پروژه‌های عمرانی رسیده است.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۷۶ درصدی پروژه‌های عمرانی منطقه چهار گفت: این منطقه از نظر درآمدی ۱۱۵ درصد اهداف تعریف شده دست یافته است. منطقه پنج شهرداری قم هم در حوزه درآمدی ۶۸ درصد تحقق و در ۶۷ درصد پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمرانی را به سرانجام رسانده است.

محمدرضاخانی با اشاره به تحقق ۱۰۹ درصدی درآمدی و ۷۵ درصدی پیشرفت فیزیکی عمرانی منطقه شش اظهار کرد: درآمد منطقه هفت هم ۱۰۶ درصد تحقق دارد و عملکرد پروژه‌های عمرانی منطقه ۷۹ درصد است.

وی با اشاره به اینکه منطقه هشت شهرداری قم ۸۸ درصد درآمدهای خود را در بازه ۱۰ ماهه محقق کرده است اضافه کرد: از نظر پروژه‌های عمرانی نیز این منطقه به ۸۹ درصد اهداف خود رسیده است.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم با اشاره به فرآیند نظارت و پایش برنامه و بودجه سالیانه گفت: نظام کنترل پروژه، ارزیابی عملکرد و پایش درآمدها از ابزارهای کنترل و ارزیابی حوزه‌های کاری در شهرداری قم است که عملکرد مناطق و حوزه‌های ستادی به صورت ماهیانه توسط این سیستم سنجیده و ارزیابی می‌شود.

نوشته های مشابه
«پلیس تراز» به بازار نشر آمد
خرده شیشه در داروی لاغری!
کسب رتبه نخست منطقه یک قم در ارزیابی شاخصه‌های مدیریت بحران
لزوم افزایش تاب‌آوری شهری در قم
پایگاه چندمنظوره مدیریت بحران در منطقه یک قم احداث می‌شود
بهسازی نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی منطقه ۳ قم
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.