اجرای ۱۷۰ هزار متر خط‌کشی ترافیکی معابر در ۴۵ روز

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه پیگیری طرح خط‌کشی ترافیکی معابر شهری قم با هدف افزایش ایمنی تردد در حال اجراست، از اجرای ۱۷۰ هزار متر خط‌کشی ترافیکی معابر در ۴۵ روز خبر داد.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
اجرای ۱۷۰ هزار متر خط‌کشی ترافیکی معابر در ۴۵ روز
شناسه : 69557 | انتشار : ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۳   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، حسین شعبان زاده با اشاره به اجرای ۱۷۰ هزار متر خط‌کشی ترافیکی معابر در دو ماه نخست سال جاری، از سرعت بخشی به انجام این طرح در ادامه خبر داد.

وی با بیان اینکه اجرای خط‌کشی ترافیکی که از ماه‌های پایانی سال گذشته آغازشده بود، با اولویت‌بندی نیاز مناطق شهری و معابر اصلی با شروع سال جاری ادامه یافت، مطرح کرد: در این راستا موفق شدیم تنها در ۴۵ روز و از ۱۶ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه، اجرای ۱۷۰ هزار متر خط‌کشی ترافیکی را ثبت نماییم.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم افزود: در فروردین و اردیبهشت، مناطق ۳ ، ۳ ، ۷ و بخشی از نیاز منطقه ۴ اجراشده و خط‌کشی پروژه‌های عمرانی تقاطع‌های چند سطحه همچون شهدای روحانیت نیز تکمیل‌شده است.

استفاده از رنگ‌های ترافیکی با سطح کیفی مطلوب و ماندگاری بالا، در کنار بهره بردن از توان و استعداد نیروی انسانی و ماشین‌آلات سازمان ترافیک، ویژگی اجرای طرح‌های خط‌کشی ترافیکی معابر شهری است که شعبان زاده به آن‌ها اشاره کرد و گفت: تمامی خط‌کشی‌های انجام‌شده در سال جاری اعلام نیاز مناطق شهری و بازدید کارشناسان سازمان ترافیک صورت گرفته است.

نوشته های مشابه
تشریح تمهيدات مدیریت شهری برای بازگشایی مدارس قم
تدوین دستورالعمل ساماندهی مقاطع عرضی معابر قم
ضرورت آسیب‌شناسی فرایند اجرایی رویدادهای مذهبی قم
رصد منظم تحقق بودجه شهرداری قم
آمادگی ناوگان اتوبوس‌رانی برای آغاز سال تحصیلی
تقدیر از فرزندان ممتاز رانندگان سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.