مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم مطرح کرد

استقرار اکیپ‌های تفکیک از مبدأ در بوستان‌های شهر در روز طبیعت

شهر بیست/ مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از استقرار اکیپ‌های تفکیک از مبدأ در بوستان‌های شهر در روز طبیعت خبر داد.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
استقرار اکیپ‌های تفکیک از مبدأ در بوستان‌های شهر در روز طبیعت
شناسه : 5149 | انتشار : 11 فروردین 1398   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از فارس قم، سید عبدالله میرابراهیمی با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای روز طبیعت اظهار کرد: با توجه به اینکه در روز طبیعت شهروندان و مسافرین در پارک‌ها حضور دارند اکثر برنامه‌های سازمان در این روز در سطح بوستان‌ها تعریف شده است.

وی با بیان اینکه در تمامی بوستان‌ها اکیپ‌های تفکیک از مبدأ مستقر شده و در بوستان های بزرگ حداقل یک دستگاه و باقی به صورت گردشی پسماند خشک دریافت می شود، تصریح کرد: کلیه خودروها از ابتدای صبح برای توزیع کیسه‌های مشکی و آبی برای ورود به بوستان‌ها استقرار خواهند یافت و آموزش‌گران تفکیک از مبدأ و خدمات شهری با توزیع بروشور نحوه تفکیک و نظافت بوستان را آموزش می‌دهند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با اشاره به تأمین پلاستیک برای خودروهای تحویل پسماندهای سبز اظهار کرد: خودروهایی در ورودی بوستان و خروجی شهرها برای تحویل سبزه از شهروندان و تحویل جوایزی به آنها پیش‌بینی شده است و همچنین کیسه‌ای هم تحویل مردم می‌شود که زباله‌ها را در داخل طبیعت رها نکنند.

وی فعالیت ویژه نیروهای مدیریت پسماند در روز طبیعت را از ساعت ۶ صبح تا ۸ عصر عنوان کرد و افزود: ۴ بوستان در شهر داریم که استیج فرهنگی دارند از جمله فدک، غدیر، مهدی، علوی و جوان که نیروهای سازمان حضور یافته و مفاهیم مدیریت پسماند را به مردم ارائه خواهند کرد و هدایایی هم به مردم تقدیم می‌کنند.

نوشته های مشابه
جدیدترین آمار بیماران کرونایی قم
رهایی ۱۶ محکوم قصاص از چوبه‌دار در قم
افزایش بستری کودکان مشکوک به کرونا در قم
شرایط ثبت‌نام همیاران طبیعت در قم
محدودیت‌های کرونایی تردد شبانه خودروها ادامه دارد
واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی فرهنگیان قم جانمایی شد
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.