تداوم نوسازی اتوبوس‌های شهری قم/ عمر ناوگان اتوبوسرانی به زیر دو سال رسید

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از ارائه خدمات ۲۵۰ اتوبوس‌ فعال ناوگان اتوبوسرانی قم به شهروندان خبر داد و گفت: با خرید ۵۲ دستگاه اتوبوس جديد و تحویل اتوبوس‌های بازسازی‌شده، عمر ناوگان اتوبوسرانی شهر قم به زیر دو سال کاهش پیدا کرد.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
تداوم نوسازی اتوبوس‌های شهری قم/ عمر ناوگان اتوبوسرانی به زیر دو سال رسید
شناسه : 40947 | انتشار : 28 شهریور 1400 - 18:34   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علی نیک با اشاره به اهمیت نوسازی ناوگان اتوبوسرانی در افزایش سهم حمل‌ونقل عمومی در سفرهای درون‌شهری، اظهار کرد: برای افزایش سهم حمل‌ونقل عمومی نیازمند ارائه خدمات مناسب و نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی هستیم.

وی، تعداد اتوبوس‌های فعال در ناوگان اتوبوسرانی را ۲۵۰ دستگاه اتوبوس اعلام کرد و گفت: با ورود ۵۲ دستگاه اتوبوس جدید در هفته گذشته و برنامه بازسازی اتوبوس‌ها که از سال گذشته آغازشده، عمر ناوگان اتوبوسرانی به عدد قابل قبولی رسیده است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم، عمر ناوگان اتوبوسرانی را کمتر از دو سال دانست و ابراز کرد: در سال گذشته دو قرارداد اورهال اتوبوس‌ها با دو شرکت پیشرو اصفهان و شرکت مارال انجام شد که طی این دو قرارداد، ۹۵ دستگاه اتوبوس بازسازی می‌شود.

وی با اشاره به آخرین وضعیت اتوبوس‌های بازسازی شده، یادآور شد: در حال حاضر شرکت پیشرو اصفهان ۳۰ دستگاه اتوبوس را به قم تحویل داده که ۲۰ دستگاه آن وارد مدار شده و ۱۰ دستگاه آن به‌زودی وارد مدار می‌شود و تا پایان سال نیز ۲۶ دستگاه دیگر به شهرداری قم تحویل داده می‌شود.

نیک ادامه داد: شرکت مارال نیز ۳۹ دستگاه خود را به شهرداری قم تحویل داده و در حال حاضر در مراحل پایانی نوسازی است و با توجه به نیاز شهر و بر اساس طرح جامع حمل‌ونقل به‌مرور زمان وارد مدار خواهد شد.

نوشته های مشابه
نگاهی به پنجاه‌ویکمین محفل طنز قمپز/ از شوخی با شهردار اصفهانی تا کنایه به نماینده سابق قم!
جدیدترین آمار مبتلایان کرونا در قم
ثبت‌نام متقاضیان امریه سربازی در کهک و جعفرآباد قم آغاز شد
۵۰ رشته تله هوبره در قم تخریب شد
روزبازارهای قم نیازمند مکان ثبات هستند
توسعه بوستان‌های تخصصی بانوان در شهر قم
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.