۱۰۰ نیروی جدید در آتش‌نشانی قم استخدام می‌شوند

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم، تعداد نیروهای فعال در سازمان آتش‌نشانی را ۵۲۲ نفر اعلام کرد و گفت: در سال ۱۴۰۱ تعداد ۵۰ نیروی سازمان با ۲۰ سال سابقه کار بازنشسته شده که برای جایگزینی این افراد تدابیر لازم اندیشیده شده است.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
۱۰۰ نیروی جدید در آتش‌نشانی قم استخدام می‌شوند
شناسه : 40530 | انتشار : 15 شهریور 1400 - 18:27   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، عباس جعفری با اشاره به اهمیت و جایگاه سازمان آتش‌نشانی در حفظ ایمنی شهروندان، گفت: تأمین نیروی کافی و آموزش‌دیده یکی از اولویت‌های سازمان برای حفظ ایمنی شهروندان است.

وی، کاهش ساعات کاری نیروهای سازمان آتش‌نشانی را موردتوجه قرارداد و گفت: استانداردسازی ساعت‌های کاری نیروهای آتش‌نشانی یکی از اقدامات مهم شهرداری قم در چند سال اخیر بوده و در حال حاضر ساعت کار همکاران به‌صورت سه شیفت برنامه‌ریزی می‌شود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم، تعداد نیروهای فعال در سازمان آتش‌نشانی را ۵۲۲ نفر اعلام و تصریح کرد: در سال ۱۴۰۱ تعداد ۵۰ نیروی سازمان با ۲۰ سال سابقه کار بازنشسته شده که برای جایگزینی این افراد تدابیر لازم اندیشیده شده است.

وی از جذب ۱۰۰ نیرو در سال ۱۴۰۱ خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به بازنشستگی ۲۰ ساله پرسنل درخواست جذب ۱۰۰ نیرو تا سال ۱۴۰۱ داده‌شده تا با بازنشستگی ۵۰ نیروی سازمان در سال ۱۴۰۱ دچار کمبود نیروی انسانی نشویم.

جعفری با تأکید بر اینکه در سال گذشته نیز بیش از ۴۷ نفر نیروی جدیدالورود بعد از آموزش‌های لازم جذب سازمان آتش‌نشانی شده است، یادآور شد: سازمان همان‌طور که برای بازسازی امکانات، خودرو و ایستگاه اقداماتی انجام می‌دهد نسبت به جذب نیروهای جدید نیز اقدام می‌کند.**

نوشته های مشابه
جدیدترین آمار بیماران کرونایی قم
ثبت «جشنواره ملی مطبوعات دینی» در تقویم سالانه جشنواره‌های وزارت ارشاد
شناسایی ۵۰۰ شاعر طلبه/ رسانه‌ها بازتاب مثبتی از هنر در حوزه ندارند
مهلت ارسال آثار به جشنواره شعر اشراق تمدید شد
مسابقه کتابخوانی «روشنا» برگزار می‌شود
رقابت قصه‌گویان قمی در جشنواره منطقه‌ای قصه‌گویی
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.