مدیرکل تأمین اجتماعی قم:

نوبت‌دهی شعب تأمین اجتماعی قم به شیوه‌های حضوری و غیرحضوری انجام می‌شود

شهر بیست/ مدیر کل تأمین اجتماعی قم در خصوص شیوه‌های نوبت‌دهی در شعب این اداره کل گفت: نوبت‌دهی شعب تأمین اجتماعی قم از طریق وب سایت ، تلفن همراه و حضوری انجام می شود.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
نوبت‌دهی شعب تأمین اجتماعی قم به شیوه‌های حضوری و غیرحضوری انجام می‌شود
شناسه : 3359 | انتشار : ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی قم، علی اصغر دادخواه با اعلام این خبر افزود: سامانه نوبت دهی متمرکز و غیر حضوری در بستر تلفن همراه از طریق USSD و وب reserve.tamin.ir جهت اخذ نوبت و بر اساس سرویس کاتالوگ سازمان تأمین اجتماعی طراحی و پیاده سازی شده است.

وی اظهار داشت: هدف اصلی از راه اندازی این سامانه، مدیریت تقاضای مراجعین به شعب و به تناسب آن مدیریت و تخصیص ظرفیت مناسب، جهت ارائه خدمات تعریف شده است و به صورت موازی و در کنار روش سنتی اخذ نوبت تنها به عنوان روشی موازی در جهت تسهیل سازی و صرفه جویی در زمان مراجعه کنندگان به شعب عملیاتی شد.

مدیرکل تأمین اجتماعی قم با بیان اینکه دریافت نوبت با روش های الکترونیکی کاملاً اختیاری است و ارائه خدمات در شعب منوط به اخذ نوبت دهی اینترنتی نیست، خاطرنشان کرد: آموزش اخذ نوبت به شیوه غیر حضوری به مردم در شعب تأمین اجتماعی قم توسط کارکنان انجام می شود.

دادخواه تصریح کرد: در حال حاضر اقدامات لازم جهت راه اندازی نوبت دهی غیرحضوری بر روی سرشماره #١٤٢* از طریق اپراتورهای رایتل و ایرانسل در دست اقدام است و بزودی فعال می شود.

وی افزود: این سامانه به گونه ای طراحی شده است که امکان اخذ نوبت به تفکیک هر خدمت، روز و ساعت هایی که دارای ظرفیت خالی است برای مخاطبین قابل انتخاب بوده و با ارسال پیامک یادآوری، امکان اخذ بازخورد و میزان رضایت مخاطبین نیز در آن فراهم شده است.

مدیرکل تأمین اجتماعی قم با اشاره به دریافت بازخورد از مخاطبان در خصوص نوبت دهی حضوری و غیرحضوری در شعب تأمین اجتماعی قم گفت: بر اساس نتایج بدست آمده، مردم رضایت خود را در خصوص راه اندازی این سامانه و با توجه به کاهش زمان انتظار اعلام کرده اند.

نوشته های مشابه
تشریح تمهيدات مدیریت شهری برای بازگشایی مدارس قم
تدوین دستورالعمل ساماندهی مقاطع عرضی معابر قم
ضرورت آسیب‌شناسی فرایند اجرایی رویدادهای مذهبی قم
رصد منظم تحقق بودجه شهرداری قم
آمادگی ناوگان اتوبوس‌رانی برای آغاز سال تحصیلی
تقدیر از فرزندان ممتاز رانندگان سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.