پایان کار رویداد استارتاپی سکوی پرتاب قم با ۱۱ تیم برگزیده

مدیر شتاب دهنده صدران قم گفت: رویداد سکوی پرتاب قم در حالی طی چند روز گذشته به کار خود پایان داد که از ۲۴ تیم حاضر در رویداد، ۱۱ تیم از طرف داوران برای جذب سرمایه برگزیده شدند.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
پایان کار رویداد استارتاپی سکوی پرتاب قم با ۱۱ تیم برگزیده
شناسه : 33406 | انتشار : 12 اسفند 1399   پرینت

به گزارش «شهر بیست»، محمدرضا مستقیمان روز سه شنبه در جمع خبرنگاران از پایان یافتن دومین رویداد استارتاپی این مجموعه خبر داد و افزود: از میان ۱۱ تیم برگزیده در این رویداد استارتاپی، سرمایه گذاری بر ۹ تیم قطعی و ۲ تیم وارد مرحله بررسی موشکافانه شدند.

وی افزود: حجم کل سرمایه گذاری قطعی در این رویداد به ۱.۲ میلیارد تومان رسید و ۲.۷ میلیارد سرمایه گذاری نیز در انتظار بررسی موشکافانه قرار گرفته است.

مستقیمان اضافه کرد: در رویداد سکوی پرتاب قم که با همکاری ۱۰۰ استارتاپ و شتابدهنده صدران برگزار شد، تیم‌های تانک، آرتبان، پشتیبان داده ایرانیان، تردینک، بعدا پرداخت، زیبا، توران، مهر و ماه، اندیشه مبنا مورد سرمایه گذاری قطعی و تیم‌های آما و مای‌جاب مورد بررسی موشکافانه قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: این دومین رویداد سکوی پرتاب قم بود که با سرمایه گذاری مجموعه ۱۰۰ استارتاپ، شتابدهنده صدران، خانه شتابدهی و توسعه ماهد و هزارتو برگزار شد، همچنین صندوق پژوهش و فناوری کریمه، شرکت ستارگان نوآوری داوین و صندوق نوآوری و شکوفایی از دیگر سرمایه گذاران این رویداد بودند.

مستقیمان با شاره به اینکه رویداد سکوی پرتاب قم با هدف سرمایه گذاری بر تیم‌های استارتاپی و نوپای دارای ایده و نمونه اولیه قم برگزار شد، گفت: در رویداد قبلی ۱۰۰ استارتاپ در استان قم، از مجموع طرح‌های دریافت شده ۲۴ تیم به داوری نهایی رسیده و ۷ تیم موفق به جذب سرمایه شده بودند.

مجموعه رویدادهای کاروان استانی مجموعه ۱۰۰ استارتاپ با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و استارتاپی کشور در همه استان‌ها با همراهی نمایندگان استانی و به صورت بومی سازی شده با ویژگی‌های هر استان برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه
جدیدترین آمار مبتلایان کرونا در قم
پیکر مطهر شهید مدافع حرم در قم آرام گرفت
خانه تاریخی آیت‌الله فیض ثبت ملی می‌شود
توقیف بنز قاچاق در قم/ مالک بنز نقره‌داغ شد
دلال دلاری روانه زندان شد
قیمت زولبیا و بامیه در قم اعلام شد
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.