شرایط دریافت قمکارت اعلام شد

شهر بیست/ رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم گفت: شهروندان می‌توانند از کارت‌های قبلی تا زمانی که موجودی دارد استفاده کرده و پس از آن برای تعویض کارت و دریافت کارت جدید به یکی از باجه‌های فروش و شارژ کارت شهروندی در سطح شهر مراجعه کنند.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
شرایط دریافت قمکارت اعلام شد
شناسه : 31270 | انتشار : 22 دی 1399   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، کوروش محمدحسینی بیان داشت: در یک دوره دو ماهه مهاجرت از کارت‌های قدیم به کارت جدید انجام خواهد شد و در این مدت هر دو کارت در اتوبوس‌ها قابل استفاده خواهند بود که پس از اتمام این دوره کارت جدید به صورت کامل جایگزین کارت های قبلی خواهد شد.

وی افزود: در طول این دوره شهروندان می‌توانند از کارت‌های قبلی تا زمانی که موجودی دارد استفاده نمایند و پس از آن برای تعویض کارت و دریافت کارت جدید به یکی از باجه‌های فروش و شارژ کارت شهروندی در سطح شهر مراجعه کنند.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم خاطرنشان کرد: برای رفاه شهروندان عزیز، در طول دوره، تعویض کارت‌ها برای شهروندان عزیز رایگان در نظر گرفته شده و شهروندان گرامی می‌توانند در این مدت با ارائه کارت‌های قدیمی خود پس از اتمام موجودی آنها، کارت جدید قمکارت را رایگان تحویل بگیرند.

نوشته های مشابه
آگاهی ۹۰ درصد شهروندان از تفکیک پسماند
پایان ترافیک هسته مرکزی با تکمیل بلوار فردوسی
شهربازی بوستان غدیر افتتاح می‌شود/ کاشت رایگان درخت در مجتمع‌های مسکونی
توزیع ۹ هزار تن آسفالت در سطح پردیسان
مراسم درختکاری در قم برگزار شد +تصاویر
جدیدترین آمار بستری بیماران کرونایی در قم
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.