اجرای ۴ پروژه عمرانی در منطقه پنج قم

شهر بیست/ مدیر منطقه پنج شهرداری قم گفت: پیاده‌روسازی مقابل درب ۶ مسجد جمکران، زیرسازی سی متری دوم سنگ‌بری‌ها، اجرای فاز دوم بوستان آفتاب و زیرسازی کوچه ۱۹ بلوار خلیج‌فارس، چهار پروژه در حال اجرای منطقه پنج است.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
اجرای ۴ پروژه عمرانی در منطقه پنج قم
شناسه : 30957 | انتشار : 15 دی 1399   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علیرضا اقبالیان پروژه‌های عمرانی منطقه پنج را موردتوجه قرارداد و اظهار داشت: در سال ۹۹ بسیاری از پروژه‌های عمرانی که در چند سال گذشته آغازشده بود به پایان رسیده و پروژه‌های جدیدی کلنگ زنی شده است.

وی، عملکرد شهرداری قم را نسبت به سایر کلان‌شهرها مثبت ارزیابی کرد و افزود: باوجود شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور شهرداری قم توانسته علاوه بر پایان بسیاری از پروژه‌ها، پروژه‌های جدیدی را نیز تعریف و اجرا کند.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم، چهار پروژه مهم منطقه در سال ۹۹ را موردبررسی قرارداد و تصریح کرد: پیاده‌روسازی مقابل درب ۶ جمکران، زیرسازی سی متری دوم سنگ‌بری‌ها، اجرای فاز دوم بوستان آفتاب و زیرسازی کوچه ۱۹ بلوار خلیج‌فارس، چهار پروژه در حال اجرای منطقه پنج است.

وی شرایط پروژه پیاده‌روسازی مقابل درب شماره ۶ جمکران را تشریح کرد و گفت: این پروژه بااعتباری بالغ‌بر چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کلید خورده و با ۹۵ درصد پیشرفت و اجرای ۱۱۰۰ مترمربع سنگ‌فرش و ۱۳۵۰ متر جدول‌گذاری در حال اجراست.

اقبالیان، گزارشی از پروژه زیرسازی سی متری دوم سنگ‌بری‌ها ارائه داد و بیان کرد: در این پروژه با طولی برابر ۱۳ هزار و ۵۰۰ متر، دو هزار ۲۰۰ تن بتن مصرف‌شده که تا امروز ۶۵ درصد پیشرفت داشته و اعتباری بالغ‌بر ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و با ۲۵ درصد افزایش پیمان به آن اختصاص داده‌شده است.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم از پیشرفت ۳۰ درصدی زیرسازی کوچه ۱۹ بلوار خلیج‌فارس خبر داد و خاطرنشان کرد: در این پروژه ۱۱۰۰ تن بتن استفاده‌شده و ۶ هزار و ۲۰۰ مترمربع زیرسازی با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال انجام می‌شود.

نوشته های مشابه
جدیدترین آمار بستری بیماران کرونایی در قم
تأکید نمکی بر برخورد با پروتکل‌شکنان/ از کسی جز خدا نترسید/ رانت واکسن نداریم/ بفهمم برخورد می‌کنم
آغاز طرح «زمستانه کتاب» در قم/ کدام کتاب‌فروشی‌ها تخفیف می‌دهند؟
احتمال بازگشت محدودیت‌های کرونایی به قم‎
اهدای کمک ۷۰۰ میلیونی خیرین قمی به خانواده‌های زندانیان
رئیس جدید هیئت کشتی قم انتخاب شد
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.