هزینه ۲ میلیارد تومانی شهرداری برای خرید تجهیزات برق پیاده راه انقلاب

شهر بیست/ مدیر منطقه هفت شهرداری قم با اشاره به هزینه دو میلیارد تومانی شهرداری برای خرید تجهیزات برق پیاده راه انقلاب، از تغییر شبکه برق خیابان انقلاب از روسطحی به زیرسطحی خبر داد و گفت: تجهیزات از سوی شهرداری تأمین شد اما اجرا به عهده خود اداره برق گذاشته شد که اگر خوب و بد اجرا شود مسئولیتش بر عهده خودشان است.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
هزینه ۲ میلیارد تومانی شهرداری برای خرید تجهیزات برق پیاده راه انقلاب
شناسه : 30475 | انتشار : 02 دی 1399   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، مجید متین فر با اشاره به آخرین پیشرفت پروژه پیاده‌راه‌سازی خیابان انقلاب، اظهار داشت: کف‌پوش خیابان به اتمام رسیده و امید داریم ظرف روزهای آینده به مرحله بهره‌برداری برسد.

مدیر منطقه هفت شهرداری قم با اشاره به روشنایی پیاده راه انقلاب، افزود: ۴۷پایه روشنایی در سطح پیاده‌راه در نظر گرفته‌شده است.

متین‌فر با اشاره به وضعیت نامناسب برق خیابان انقلاب باوجود کابل‌های رهاشده و هوایی و تیرهای نامناسب ازنظر منظر شهری، افزود: برای احداث پیاده راه انقلاب یکی از نیازهای اصلی این بود که تمام تأسیسات روسطحی به شکل زیرسطحی اجرایی شود.

به گفته وی، گاهی اوقات دستگاه‌های خدمات‌رسان شهری اعم از برق، گاز، مخابرات و آب و فاضلاب در طرح‌های عمرانی بسیار عقب‌تر از شهرداری هستند اما ازآنجایی‌که شهر یک موجود زنده است نیازهایش نیز باید به‌روز تأمین شود.

مدیر منطقه هفت شهرداری قم ادامه داد: برای اصلاح وضعیت برق خیابان انقلاب، شهرداری با هزینه خودش کل لوازم موردنیاز را با برآورد اداره برق خریداری کرد که بیش از ۲ میلیارد تومان برای شهرداری هزینه داشت.

متین فر افزود: تجهیزات از سوی شهرداری تأمین شد اما اجرا به عهده خود اداره برق گذاشته شد که اگر خوب و بد اجرا شود مسئولیتش بر عهده خودشان است.

وی به وضعیت اجرای شبکه آب و فاضلاب در خیابان انقلاب هم اشاره کرد و گفت: آب و فاضلاب و گاز و مخابرات در نقاطی اجرانشده بود که تکمیل شد.

نوشته های مشابه
کرونای انگلیسی به قم رسید
جدیدترین آمار بیماران کرونایی قم
هشدار استاندار قم به دستگاه‌های اجرایی/ برای کنترل کرونا کمک نکنید همان بهتر پلمب شوید/ مدارس تا پایان سال بازگشایی نمی‌شود
افزایش روند ابتلا به کرونا در قم/ کاهش رعایت پروتکل‌ها نگران‌کننده است
ویروس انگلیسی به یک قدمی قم رسید
تخریب ویلاهای غیرمجاز روستای خاوه قم
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.