وزارت کشور در تأمین قیر شهرداری‌ها به میدان بیاید/ مشارکت سازمان توسعه و عمران در پروژه قطار شهری

شهر بیست/ شهردار قم به چالش گرانی اخیر قیر برای شهرداری‌ها اشاره کرد و گفت: وزارت کشور در این رابطه سفت و محکم وارد میدان نیامده، درصورتی‌که باید مدیریت کند و از حقوق شهرداری‌های زیر نظر خود حمایت کند.
وزارت کشور در تأمین قیر شهرداری‌ها به میدان بیاید/ مشارکت سازمان توسعه و عمران در پروژه قطار شهری
شناسه : 29602 | انتشار : 10 آذر 1399   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سید مرتضی سقائیان نژاد در جلسه شورای سازمان توسعه و عمران شهرداری قم که در استانداری برگزار شد با اشاره به اهمیت حمایت حاکمیت از شهرداری‌ها اظهار داشت: شهرداری یک ارگان عمومی و به‌گونه‌ای وابسته به حاکمیت است و اگر حمایت حاکمیت از شهرداری نباشد به‌ویژه در شرایط حساس کنونی کار برای شهرداری‌ها سخت می‌شود.

شهردار قم بابیان اینکه شهرداری یک سازمان مردمی و حاکمیتی است افزود: چالش‌هایی که برای معدن شهرداری در قم ایجادشده است عجیب است درصورتی‌که باید از شهرداری‌ها حمایت شود. یک‌زمانی در اصفهان به دلیلی همه معادن بسته شد و تنها معدنی که به فعالیت خودش ادامه داد معدن شهرداری بود به این دلیل که مصالح مردم در فعالیت آن معدن بود.

وی به چالش گرانی قیر برای شهرداری‌ها هم اشاره کرد و گفت: وزارت کشور در این رابطه سفت و محکم وارد میدان نیامده درصورتی‌که باید مدیریت کند و از حقوق شهرداری‌های زیر نظر خود حمایت کند.

شهردار قم به پروژه‌های سازمان توسعه و عمران شهرداری هم اشاره کرد و افزود: تقاطع ولی‌عصر پروژه ۵۰ میلیارد تومانی است که به‌زودی تمام می‌شود. پروژه جعفریه تا دوماه دیگر از دست سازمان خارج می‌شود، پل ۹ دی هم در ماه‌های آینده تمام می‌شود و یک‌مرتبه دست سازمان از پروژه خالی می‌شود.

سقائیان نژاد افزود: برای سال آینده باید بودجه سازمان توسعه و عمران روی ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیارد تومان بسته شود و این سازمان در پروژه‌های بزرگ مانند قطار شهری مشارکت کند.

نوشته های مشابه
جدیدترین آمار بستری بیماران کرونایی در قم
مانور اطفای حریق در تونل غدیر برگزار می‌شود
بانوی کلمبیایی در قم مسلمان شد +تصاویر
شبکه‌های اجتماعی، فروپاشی بنیان خانواده‌‌ها و راهکارهای مقابله با آن
کلاهبرداری از شهروندان با تماس واتس‌آپی/ پای خودپرداز نروید!
توقیف ۷ دستگاه خودرو قاچاق‌بر در قم
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.