بهره‌برداری از ۷ پروژه در منطقه شش قم

شهر بیست/ شهردار منطقه شش قم گفت: هفت پروژه با اعتباری بالغ‌بر ۵۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در هفته دفاع مقدس افتتاح شد.
بهره‌برداری از ۷ پروژه در منطقه شش قم
شناسه : 26996 | انتشار : 06 مهر 1399   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سید رضا حسینی با توجه به آغاز هفته دفاع مقدس و افتتاح پروژه‌های عمرانی در شهرداری قم، اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس امسال نیز  هفت پروژه در منطقه ۶ افتتاح‌شده تا گامی دیگر به سمت توسعه در این منطقه برداشته شود.

شهردار منطقه شش قم مجموع اعتبارات هفت پروژه منطقه را عددی بالغ ۵۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: منطقه ۶ یکی از مناطق پرجمعیت در شهر بوده که اجرای پروژه عمرانی در این منطقه با مشکلات فراوانی همراه است.

حسینی یکی از پروژه‌های اجراشده در این منطقه را پیاده راه‌سازی خیابان مطهری اعلام کرد و گفت: این پروژه در سه مرحله قلوه‌ریزی، بتن‌ریزی و موزاییک و بااعتباری بالغ‌بر دو میلیارد ریال انجام‌شده است.

وی ادامه داد: پیاده راه‌سازی خیابان کشاورز جنوبی نیز در سه مرحله قلوه ریزی،بتن‌ریزی و موزاییک بااعتباری بالغ‌بر چهار میلیارد ریال انجام‌شده و همچنین در بوستان بانوان نیز قلوه‌ریزی، بتن‌ریزی، موزاییک بتن رنگی، آرماتوربندی و جدول سنگی نیز بااعتبار ۷ میلیارد ریالی اجرا شده است.

شهردار منطقه شش قم هزینه جدول‌گذاری خیابان سرباز را نیز یک میلیارد ریال دانست و بیان کرد: در این پروژه اجرای جدول و بتن‌ریزی انجام‌شده و همچنین برای آسفالت بلوار حمزه سیدالشهدا (ع) نیز ۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

حسینی اعتبار آسفالت خیابان شهید صیاد شیرازی را نیز ۱۵ میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: آسفالت خیابان امامزاده ابراهیم(ع) بااعتباری برابر ۱۵ میلیارد ریال و بهسازی نهر خیابان بعثت نیز با اعتبار ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اجرایی شده است.

وی در پایان با ابراز امیدواری از رضایت شهروندان از عملکرد شهرداری، خاطرنشان کرد: این هفت پروژه بخشی از اقدامات سال ۹۹ شهرداری قم در منطقه ۶ بوده و تا پایان سال تعدادی پروژه دیگر نیز افتتاح خواهد شد.

نوشته های مشابه
جدیدترین آمار بستری بیماران کرونایی در قم
ICU بیمارستان شهدا قم افتتاح شد
پنجمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی اوقاف قم برگزار شد
زمین‌ مینی گلف مجموعه ورزشی جوادالائمه(ع) افتتاح شد
اجرای زیباسازی مدارس روستاهای محروم استان قم
شرایط ثبت‌نام در طرح مشاغل خانگی
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.