عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح بلوار فردوسی و بلوار پیامبر اعظم(ص) +تصاویر

شهر بیست/ تقاطع غیرهمسطح بلوار فردوسی یکی از پروژه‌های مهم و استراتژیک شهر بوده و نقش مهمی در ساماندهی ترافیک شهر قم خواهد داشت. این پروژه منطقه چهار را به منطقه پنج متصل و رینگ دوم شهری قم را تکمیل می‌کند.
عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح بلوار فردوسی و بلوار پیامبر اعظم(ص) +تصاویر
شناسه : 22808 | انتشار : 12 خرداد 1399   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، تقاطع غیرهمسطح بلوار فردوسی یکی از پروژه‌های مهم و استراتژیک شهر بوده و نقش مهمی در ساماندهی ترافیک شهر قم خواهد داشت. این پروژه منطقه چهار را به منطقه پنج متصل می‌کند و رینگ دوم شهری قم تکمیل می‌شود.

عملیات اجرایی کلی پروژه شامل ۱۰ هزار مترمربع عرشه‌سازی، ۹۱۱ حلقه شمع درجا، ۱۰ هزار مترمربع دیوار بتنی درجا، ۶ هزار مترمربع دیوار بتنی پیش‌ساخته، ۳۶ هزار و ۵۰۰ مترمکعب حجم بتن ریزی، ۴ هزار و ۴۰۰ تن آرماتوربندی و ۱۶۰ هزار مترمکعب عملیات خاکی است.

مسیر اصلی پروژه به صورت عبور صفر از بلوار پیامبر اعظم(ص) و عبور منفی یک از بلوار فردوسی است، چهار رمپ راست‌گرد جهت تبادلات ترافیکی در این پروژه همچون تقاطع غیرهمسطح بلوار پیامبر اعظم(ص) و بلوار حضرت خدیجه(س) پیش‌بینی شده و طراحی آن بر مبنای حفظ رویکرد آیینی مسیر پیاده‌راه بلوار پیامبر اعظم(ص) انجام شده به گونه‌ای که هیچ قسمتی از اجزای تقاطع مسیرهای پیاده‌راه عبور آزاد از حرم تا حرم را قطع نمی‌کند.

نوشته های مشابه
جدیدترین آمار بستری بیماران کرونایی در قم
کُند شدن شیب نزولی کرونا در قم نگران‌کننده است
کتابخانه مرکزی قم به بهره‌برداری می‌رسد
دستگیری قاتل جوان در قم
کاهش ۴۷ درصدی جرائم خشن در قم
تصادف مرگبار وانت‌پیکان و کامیون در جاده جعفریه
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.