آموزش به شهروندان با راه اندازی «پویش مدیریت پسماند در روزهای کرونایی»

شهر بیست/ مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: از راه اندازی پویش مردمی با عنوان «مدیریت پسماند در روزهای کرونایی» به منظور آموزش به شهروندان خبر داد.
آموزش به شهروندان با راه اندازی «پویش مدیریت پسماند در روزهای کرونایی»
شناسه : 20393 | انتشار : 11 فروردین 1399   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سید عبدالله میرابراهیمی با اشاره به ضرورت آموزش به شهروندان در روزهای مقابله با بیماری کرونا، اظهار داشت: هرچه آگاهی و اطلاعات شهروندان در زمینه مقابله با موارد مرتبط با بیماری بیشتر باشد بهتر می توانند نسبت به مقابله با آن اقدام کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم ادامه داد: نکات بهداشتی و ضرورت ها و بایدها و نبایدهای بسیاری در خصوص این بیماری از طریق دستگاه های مختلف مطرح و منتشر شده است که به نوبه خود تاثیرگذار است.

میرابراهیمی همچنین هدف از راه اندازی پویش را افزایش آگاهی و اطلاعات شهروندان نسبت به مدیربت پسماندهای کرونایی عنوان کرد و یادآور شد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با راه اندازی پویش مدیریت پسماند در روزهای کرونایی اقدام کرده است تا شهروندان را نسبت به نحوه مدیریت پسماندهای خود در منزل آگاه کنند.

وی با اشاره به ضرورت رعایت بهداشت و نظافت در این ایام تصریح کرد: دستکش و ماسک هایی که توسط شهروندان استفاده می شود نباید در کوچه و خیابان رها شود و باید با مدیریتی درست در کیسه ای مقاوم و مجزا از دیگر پسماندها قرار گیرد.

نوشته های مشابه
درس‌های حوزه از چهارشنبه ۷ خرداد آغاز می‌شود
جدیدترین آمار بستری بیماران کرونایی در قم
راه‌اندازی ٧ خط اتوبوسرانی قم از ۱۰ خرداد
۱۵ هکتار از منطقه حفاظت شده پلنگ دره قم در آتش سوخت
گشایش در‌های مسجد مقدس جمکران با حضور خانواده شهدا
در‌های حرم مطهر حضرت معصومه(س) بازگشایی شد +تصاویر
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.