پاسخ شهرداری قم به گزارش «سايه سنگين روم بر ساختمان های قم»

شهر بیست/ شهرداری قم در جوابیه گزارش «سایه سنگین روم بر ساختمان‌های قم»، آمادگی خود را جهت برخورد مقتضی با متخلفان از دستورالعمل «ضوابط سيما و منظر شهری قم» خصوصاً در مورد بناهای شاخص دارای معماری رومی در قم اعلام کرد.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
پاسخ شهرداری قم به گزارش «سايه سنگين روم بر ساختمان های قم»
شناسه : 10130 | انتشار : 31 تیر 1398   پرینت

به گزارش «شهر بیست»، شهرداری قم در واکنش به گزارش منتشر شده از «پایگاه خبری شهر بیست» با عنوان «سایه سنگین روم بر ساختمان‌های قم»، جوابیه‌ای به این پایگاه خبری ارسال کرد که متن کامل این جوابیه به شرح زیر است: 

نماهايی كه تحت عنوان رومی در برخی ساختمان‌ها اجرا گرديده است، صرفاً تقليدی معيوب از نمای رومی بوده و تنها برداشت سطحی و سودجويانه برخی افراد می‌باشد كه طبق دستورالعمل «ضوابط سيما و منظر شهری قم» كه توسط شهرداری تهيه و در سال ۱۳۹۳ در كميسيون ماده ۵ استان مصوب شده، استفاده از سبک‌ها و فرم‌های نامتعارف در نماهای شهری ممنوع اعلام گرديده و شهرداری قم با جديت در جهت اجرايی نمودن دستورالعمل مذكور و بروزرسانی آن اهتمام می‌ورزد.

لذا شهرداری قم آمادگی خود را جهت برخورد مقتضی با تخلف از دستورالعمل فوق خصوصاً در مورد بناهای شاخص اعلام می‌دارد كه تحقق كامل اين مهم، منوط به همسويی عوامل اجتماعی و ساير دستگاه‌ها و نهادهای محترم از جمله اداره كل راه و شهرسازی، سازمان نظام مهندسی، دادگستری، دفتر فنی استانداری، شورای اسلامی شهر، رسانه‌ها و آحاد شهروندان است.

نوشته های مشابه
جدیدترین آمار بیماران کرونایی در قم
واکسن‌هراسی کنترل کرونا را سخت کرده است/ عوارض خفیف در قم داشتیم
کلاهبرداری از ۲۵ مشتاق سفر به کربلا در قم
شیوه‌نامه جدید فعالیت تالارهای پذیرایی قم اعلام شد
ثبت‌نام ۱۳ هزار قمی در طرح اقدام ملی مسکن
دختران ناجی قم تجلیل شدند
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • محمدیان

    تاریخ : 31 - تیر - 1398

    با سلام. حقیر هم مطلبی در این رابطه نوشتم که برات فرستادم. اگه با دقت خونده باشید گفتم متاسفانه ذائقه بخشی از مردم اینطور شکل گرفته و با بگیر و ببند شما نمی توانید مشکل را حل کنید خواهش میکنم اون مطلب را با دقت بخوانید تا در مورد این قصه با هم صحبت کنیم


    پاسخ