لزوم اجرای نقشه مصوب نما در ساختمان‌های شهر

مدیرکل دفتر طرح‌های توسعه شهری شهرداری قم گفت: مهندسان ناظر معماری و سازه نقشی مهمی در همکاری با کمیته‌های نمای مناطق شهرداری قم دارند.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
لزوم اجرای نقشه مصوب نما در ساختمان‌های شهر
شناسه : 32610 | انتشار : 22 بهمن 1399   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، محسن صادقی امینی با اشاره به برگزاری نخستین جلسه کمیته‌های نمای مناطق شهرداری قم، اظهار داشت: همکاری جامعه مهندسی با کمیته نمای مناطق شهرداری قم می‌تواند برای دستیابی به شهری با سیما و منظر مطلوب بسیار راهگشا باشد.

مدیرکل دفتر طرح‌های توسعه شهری شهرداری قم با اشاره به اقدامات انجام شده در مسیر تدوین، تصویب و اجرای دستورالعمل و ضوابط نمای در شهر قم، افزود: نخستین جلسه هماهنگی کمیته نمای مناطق با حضور معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قم، نمایندگان شهرداری مناطق هشتگانه و سازمان زیباسازی به منظور تبیین این موضوع و تاکید بر اهمیت سیما و  منظر شهری برگزار شده است.

صادقی امینی با اشاره به بررسی چالش‌های موجود در این زمینه در نخستین جلسه کمیته نمای مناطق شهرداری قم، گفت: یکی از موضوعاتی که به عنوان چالش مطرح شد، همراهی مهندسان ناظر معماری و سازه در اجرای نمای ساختمان‌ها بر اساس نقشه مصوب بود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تأیید نما و اجرای نمای مصوب در ساختمان‌های سطح شهر قم، الزامیست، مهندسین محترم ناظر سازه و معماری تکلیف و نقش بسیار مهمی را دارند.

مدیرکل دفتر طرح‌های توسعه شهری شهرداری قم گفت: امیدواریم در راستای بهره مندی از شهری با سیما و منظر درخور شهر مقدس قم و دارای نماهای مطلوب ساختمانی، حداکثر همکاری به عمل آید.**

نوشته های مشابه
جدیدترین آمار بیماران کرونایی قم/ ابتلای کودک ۱۰ ساله به ویروس کرونای انگلیسی
برگزاری کارگاه‌های رایگان آشنایی با رشته‌های سینمایی در قم
۱۵ جلد کتاب در همایش «جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت» رونمایی می‌شود
همایش بین‌المللی «جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت» برگزار می‌شود
۱۳ میلیون جوان ایرانی از سن ازدواج عبور کردند
شورای شهر به تغییرات طرح تفصیلی در بافت تاریخی معترض است/ مشکلات متعدد ناشی از عدم اجرای خیابان استاد فقیهی
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.