بومی‌سازی تجهیزات تله‌سیژ در داخل کشور

شهر بیست/ مدیرعامل شرکت عمران معصومیه با بیان اینکه بخشی از پروژه تله‌سیژ با همکاری کارشناسان بومی انجام شده است، گفت: اصل تجهیزات از یک شرکت معتبر اتریشی خریداری شده اما به دلیل اینکه طول پروژه با پروژه‌ای که در اتریش بوده تفاوت داشت، بخشی از تجهیزات بومی‌سازی و مهندسی معکوس شد.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
بومی‌سازی تجهیزات تله‌سیژ در داخل کشور
شناسه : 32113 | انتشار : 12 بهمن 1399   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، ‌علی اکبر رحیمی با بیان اینکه بخشی از پروژه تله‌سیژ با همکاری کارشناسان بومی انجام شده است، گفت: اصل تجهیزات از یک شرکت معتبر اتریشی خریداری شده است اما به دلیل اینکه طول پروژه با پروژه‌ای که در اتریش بوده متفاوت بوده است بخشی از تجهیزات بومی‌سازی و مهندسی معکوس شده است.

مدیرعامل شرکت عمران معصومیه با اذعان به اینکه حدود ۵۰۰ متر به طول پروژه خریداری شده از اتریش افزوده شده است، گفت: بخشی از دکل‌ها داخل کشور ساخته شده و کابل‌های لازم نیز در یک شرکت ایرانی تولید شده است.

رحیمی گفت: اجرای این پروژه کمک کرده که دانش احداث چنین پروژه‌هایی نیز در داخل کشور و استان بومی‌سازی شده و بتوانیم با نگاه فنی این پروژه را مهندسی معکوس کنیم.

وی گفت: با این بومی‌سازی امیدواریم بتوانیم دانش پروژه‌های تفریحی و گردشگری را توسعه داده و تمام تجهیزات تفریحی و وسایل بازی را در داخل کشور تولید کنیم.

نوشته های مشابه
کرونای انگلیسی به قم رسید
جدیدترین آمار بیماران کرونایی قم
هشدار استاندار قم به دستگاه‌های اجرایی/ برای کنترل کرونا کمک نکنید همان بهتر پلمب شوید/ مدارس تا پایان سال بازگشایی نمی‌شود
افزایش روند ابتلا به کرونا در قم/ کاهش رعایت پروتکل‌ها نگران‌کننده است
ویروس انگلیسی به یک قدمی قم رسید
تخریب ویلاهای غیرمجاز روستای خاوه قم
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.