جمع‌آوری بیش از ۴۰ تن زباله در پردیسان

شهر بیست/ سرپرست منطقه هشت شهرداری قم از جمع‌آوری بیش از ۴۰ تن زباله در شهرک پردیسان خبر داد و گفت: به‌طور میانگین بین ۴۰ تا ۴۵ تن زباله شبانه از شهرک پردیسان جمع‌آوری‌شده و سطل زباله ورودی مجتمع‌ها به‌صورت مستمر تخلیه می‌شود.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
جمع‌آوری بیش از ۴۰ تن زباله در پردیسان
شناسه : 32016 | انتشار : 09 بهمن 1399   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، محمد رمضانی با بیان اینکه پردیسان یکی از تمیزترین مناطق شهری قم است، اظهار کرد: پردیسان در بخش جمع‌آوری زباله یکی از مناطق منظم در شهر قم بوده و در دوره‌های مختلف ازنظر رضایت شهروندان رتبه نخست را کسب کرده است.

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم از جمع‌آوری بیش از ۴۰ تن زباله در شهرک پردیسان خبر داد و افزود: به‌طور میانگین بین ۴۰ تا ۴۵ تن زباله شبانه از شهرک پردیسان جمع‌آوری‌شده و سطل زباله ورودی مجتمع‌ها به‌صورت مستمر تخلیه می‌شود.

رمضانی از اجرای موفقیت آمیز طرح پایلوت جمع‌آوری یک‌شب در میان در پردیسان خبر داد و تصریح کرد: پردیسان پایلوت جمع‌آوری یک‌شب در میان در استان شده و نظافت معابر و جمع‌آوری منظم زباله مورد رضایت  شهروندان در این منطقه است.

وی مطالبه گری شهروندان و نظارت آن‌ها را در این منطقه قابل‌توجه خواند و تأکید کرد: ارتباط بین پرسنل شهرداری و شهروندان در منطقه هشت بسیار نزدیک بوده و مطالبه گری مردم قابل‌تقدیر است.

نوشته های مشابه
آخرین آمار بیماران کرونایی قم/ تشخیص دو مورد کرونا انگلیسی جدید
فوت جوان قمی در اثر برخورد با قطار
شهرداری منطقه چهار در صدر رضایت شهروندان قم
محفل ادبی «شعر سبز شاخه‌ها» برگزار شد+ تصاویر
مشارکت خوب شهروندان در تفکیک پسماند
پایان ترافیک هسته مرکزی با تکمیل بلوار فردوسی
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.