پیاده‌راه‌سازی در پردیسان با اولویت مساجد و مراکز دانشگاه

شهر بیست/ سرپرست منطقه هشت شهرداری قم، پیاده‌روسازی در پردیسان را جزء وظایف اداره کل راه و شهرسازی دانست و گفت: متأسفانه این اداره‌کل بخشی از وظایف خود را در تکمیل پردیسان نیمه‌تمام راه کرده و شهرداری برای رفاه شهروندان باوجود هزینه‌های سنگین عهده‌دار آن شده است.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
پیاده‌راه‌سازی در پردیسان با اولویت مساجد و مراکز دانشگاه
شناسه : 31805 | انتشار : 04 بهمن 1399   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، محمد رمضانی با تأکید بر کسب رضایت مردم و ارائه خدمات، اظهار داشت: در چند سال اخیر باوجود مشکلات اقتصادی و قطع کمک‌های دولتی، شهرداری قم علاوه بر تکمیل پروژه‌های عمرانی، اقداماتی فراتر از وظایف ذاتی خود نیز انجام داده است.

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم، پیاده راه‌سازی را یکی از وظایف اداره کل راه شهرسازی دانست و افزود: متأسفانه اداره کل راه و شهرسازی بخشی از وظایف خود را در تکمیل پردیسان نیمه‌تمام راه کرده و شهرداری برای رفاه شهروندان باوجود هزینه‌های سنگین عهده‌دار آن شده است.

رمضانی هزینه برآورد شده برای پیاده رو‌سازی در پردیسان را بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان دانست و تأکید کرد: البته این برآورد هزینه برای چند سال قبل بوده و با هزینه‌های امروز این عدد چندین برابر خواهد شد.

وی ادامه داد: شهرداری باهدف کسب رضایت مردم و تأمین رفاه شهروندان عهده‌دار پیاده رو‌سازی در پردیسان شده و با اولویت‌بندی در حال انجام آن بوده اما نیازمند کمک دولت در این حوزه هستیم.

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم اولویت‌بندی شهرداری را در پیاده رو‌سازی موردبررسی قرارداد و تصریح کرد: پیاده رو‌سازی با اولویت حاشیه مدارس، مساجد و دانشگاه‌ها در حال انجام بوده و با توجه به هزینه سنگین آن به‌مرور زمان انجام می‌شود.

نوشته های مشابه
آگاهی ۹۰ درصد شهروندان از تفکیک پسماند
پایان ترافیک هسته مرکزی با تکمیل بلوار فردوسی
شهربازی بوستان غدیر افتتاح می‌شود/ کاشت رایگان درخت در مجتمع‌های مسکونی
توزیع ۹ هزار تن آسفالت در سطح پردیسان
مراسم درختکاری در قم برگزار شد +تصاویر
جدیدترین آمار بستری بیماران کرونایی در قم
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.