ارتقای فرهنگ شهروندی عامل کاهش هزینه‌های نگهداری شهر

شهر بیست/ رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم، ارتقای فرهنگ شهروندی را عامل کاهش هزینه‌های نگهداری شهر دانست و گفت: باید همه سازمان‌های تابع شهرداری به ارتقای فرهنگ عمومی شهر توجه کرده و مانع هدر رفت منابع شوند.
ارتقای فرهنگ شهروندی عامل کاهش هزینه‌های نگهداری شهر
شناسه : 27712 | انتشار : 25 مهر 1399   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، حسن مالکی نژاد با اشاره به برگزاری مسابقات شهروندی پویش ملی «درخت دوستی بنشانیم»، توجه به استعداد و پتانسیل‌های شهروندان را یکی از مسئولیت‌های سازمان‌ها و ارگان‌ها دانست و اظهار داشت: یکی از مسئولیت‌های مهم سازمان‌ها، تلاش برای شکوفایی ظرفیت‌ها و استعدادهای شهروندان است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم، مزایای توسعه فضای سبز را موردتوجه قرارداد و افزود: برای حفظ و نگهداری فضای سبز و استفاده شهروندان از فضای ایجادشده نیازمند فرهنگ‌سازی و تشویق مردم به مشارکت موثر در این حوزه هستیم.

مالکی نژاد، ارتقای فرهنگ عمومی را عامل کاهش هزینه‌های نگهداری شهر عنوان کرد و افزود: مشارکت مردم تأثیر زیادی در حفظ منابع شهرداری داشته و سازمان‌های تابع شهرداری باید در کنار ایجاد زیرساخت‌های شهری به ارتقاء فرهنگ نیز توجه کنند.

نوشته های مشابه
جدیدترین آمار بستری بیماران کرونایی در قم
ICU بیمارستان شهدا قم افتتاح شد
پنجمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی اوقاف قم برگزار شد
زمین‌ مینی گلف مجموعه ورزشی جوادالائمه(ع) افتتاح شد
اجرای زیباسازی مدارس روستاهای محروم استان قم
شرایط ثبت‌نام در طرح مشاغل خانگی
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.