استانداری و اوقاف برای ساماندهی «چهل اختران» پای کار بیایند

شهر بیست/ شهردار منطقه یک قم با بیان اینکه اگر قرار است پروژه «چهل اختران» به اتمام برسد باید تمام دستگاه‌ها پای کار بیایند، گفت: شهرداری آمادگی کامل برای اجرای سهم خود را دارد اما آیا در دیگر دستگاه‌ها از جمله اوقاف و استانداری هم این عزم وجود دارد؟
استانداری و اوقاف برای ساماندهی «چهل اختران» پای کار بیایند
شناسه : 26557 | انتشار : 25 شهریور 1399   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، احمد ترکمن با اشاره به اینکه تملک فاز اول پروژه چهل اختران رو به اتمام است، اظهار داشت: در واقع تملک فضاهایی که برای خدمات به زائران نیاز داریم از قبیل شوارع و پارکینگ‌ها، ۹۵ درصد در فاز اول انجام شده است.

شهردار منطقه یک قم با اشاره به اینکه شهرداری پس از اتمام تملک دو ملک آمادگی اجرای فاز اول ساماندهی را دارد، افزود: هشت میلیارد تومان تا پایان سال اعتبار داریم که باقیمانده تملک و امور اجرایی را انجام خواهیم داد.

ترکمن گفت: با این وجود، اجرای طرح منوط به همکاری دیگر نهادها از جمله استانداری و اوقاف است چرا که اگر صرفاً ما پارکینگ و شوارع را ایجاد کنیم ممکن است با طرح اصلی همخوانی نداشته باشد.

وی با اشاره به اینکه پروژه توسط دیگر دستگاه‌ها به خوبی پشتیبانی نمی‌شود، ادامه داد: باید توسعه امامزاده ابتدا اتفاق بیفتد، بعد شهرداری وارد ساخت‌وساز کاربری‌های خدماتی ‌شود.

شهردار منطقه یک قم با اشاره به اینکه اگر قرار است این پروژه به اتمام برسد باید تمام دستگاه‌ها پای کار بیایند، افزود: شهرداری آمادگی کامل برای اجرای سهم خود را دارد اما آیا در دیگر دستگاه‌ها هم این عزم وجود دارد؟

نوشته های مشابه
جدیدترین آمار بستری بیماران کرونایی در قم
اجرای دادرسی الکترونیک در محاکم قضایی قم
توصیه‌های پلیس برای پیشگیری از سرقت خودرو و موتورسیکلت
قاتل متواری بلوار یادگار امام قم دستگیر شد
دبیر ششمین جشنواره ابوذر قم معرفی شد
معرفی برترین‌های بادی‌کلاسیک و بادی‌بیلدینگ در قم
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.