ادامه جلسات دادگاه متهمان شرکت ساینا شیمی بهشت در قم/ پرونده محسن صفری روی میز قاضی قاسمی

شهر بیست/ سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات متهمان شرکت ساینا شیمی بهشت در دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی با حضور متهمان، وکلا، و ریاست قاضی قاسمی در قم برگزار شد.
ادامه جلسات دادگاه متهمان شرکت ساینا شیمی بهشت در قم/ پرونده محسن صفری روی میز قاضی قاسمی
شناسه : 23134 | انتشار : 20 خرداد 1399   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از میزان، سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات متهمان شرکت ساینا شیمی بهشت در دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی با حضور متهمان، وکلا، و ریاست قاضی قاسمی برگزار شد.

در ابتدای جلسه، زینی‌وند وکیل سلیمانی و اسفندیار کندری توضیحاتی را در دفاع از موکلین خود به محضر دادگاه ارائه داد.

در ادامه، نامداری وکیل متهم مهدی آفرین از موکل خود در موارد اتهامی مشارکت در قاچاق باندی سازمان یافته سوخت و حامل‌های انرژی یارانه‌ای، مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی کشور در توزیع مایحتاج عمومی به طور عمده و کلان از طریق قاچاق سوخت و مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق سوء استفاده عمده از فروش غیر مجاز مواد اولیه در بازار آزاد، دفاع کرد.

در ادامه جلسه متهم علی اکبر رضوانی، توضیحاتی را در خصوص نقش آقای مهدی آفرین از دیگر متهمان پرونده در شرکت ساینا شیمی بهشت ارائه کرد.

حسینی وکیل متهمان محمدی آزاد، تقوی، نیکوحرف ماهر، رضوانی، حق وردی، شیری، استکی و شرکت پویش شایان شیمی دفاعیات خود را از متهمان ایراد کرد.

پس از تنفس دادگاه، پیرنظر وکیل متهم محسن صفری از موکل خود دفاع کرد.

مشارکت در قاچاق باندی سازمان یافته سوخت و حامل‌های انرژی یارانه‌ای، مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی کشور در امر توزیع مایحتاج عمومی به طور عمده و کلان از طریق قاچاق سوخت و مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق سوء استفاده عمده از فروش غیر مجاز مواد اولیه در بازار آزاد از اتهامات محسن صفری بود.

در ادامه جلسه اسلامی وکیل متهم حمید رضوانی با قرار گرفتن در جایگاه از موکل خود در موارد اتهامی تمرد از مامور نیروی انتظامی، مساعدت در خلاصی دادن متهم از محاکمه و محکومیت از طریق مخفی کردن و خارج کردن اسناد از شرکت به دفاع پرداخت.

جلسه با اظهارات متهم الهه شاهواروقی در خصوص اتهام خیانت در امانت ادامه یافت و پس از آن اسلامی وکیل وی نیز دفاعیات خود را از متهم به سمع و نظر دادگاه رساند.

دادگاه با اظهارات وکیل شرکت ساینا شیمی بهشت ادامه یافت و وی از اعضای هیئت مدیره در قبال موارد اتهامی دفاع کرد.

در پایان قاضی قاسمی رئیس دادگاه ختم جلسه را اعلام و ادامه رسیدگی را به جلسات بعدی موکول کرد.

نوشته های مشابه
جدیدترین آمار بیماران کرونایی قم
افزایش مراجعات سرپایی با علائم کرونا در قم
نگرانی ستاد ملی مبارزه با کرونا از برگزاری برخی مجالس و تجمع‌ها در قم
اجباری برای حضور دانش آموزان قمی در مدارس وجود ندارد
با جوان امروز نمی‌توان با نسخه چهل سال قبل رفتار کرد/ نباید از تحولات روز عقب بمانیم/ با آسیب‌های فرهنگی برخورد امنیتی نکنیم
پخش ۴ ویژه برنامه شهادت حضرت زهرا(س) از بقاع متبرکه قم
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.