شهردار قم:

چرا باید نماهای کذایی رومی در قم اجرا شود

شهر بیست/ شهردار قم با تاکید بر اینکه چرا باید نماهای کذایی رومی در قم اجرا شود، گفت: بارها تاکید داشته‌ایم که کمیسیون سیما و منظر شهری به طور جدی باید وارد شده و اجازه پایان کار به نماهای ناهمگون با شرایط قم در این شهر داده نشود.
پایگاه خبری شهر بیست (shahr20.ir) :
چرا باید نماهای کذایی رومی در قم اجرا شود
شناسه : 16201 | انتشار : 03 دی 1398   پرینت

به گزارش «شهر بیست» به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سیدمرتضی سقائیان نژاد در نشست صمیمی معتمدین شهر مقدس قم و مدیریت شهری و آیین تکریم و معارفه معاون فنی و عمرانی شهردار و مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری که در سالن همایش های رضوان شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به حواشی مختلفی که در دوره کاری تیم مدیریتی فعلی شهرداری قم ایجاد شد، اظهار کرد: بودجه شهرداری قم ۷۰۰ میلیارد تومان بود و امروز بودجه شهرداری به بیش از ۲ هزار میلیارد تومان رسیده است و این در حالی است که مشکلات فراوان مالی در کشور وجود دارد.

شهردار قم با تاکید بر اینکه قم باید در تراز شان خود پیش برود، گفت: باید قم در حد و تراز جهان شهر شیعی ساخته شده و پیشرفت کند.

سقائیان نژاد با بیان اینکه ۲۵ ارگان مختلف بر شهر حکمرانی می کنند، خاطرنشان کرد: مدیریت یکپارچه شهری وجود ندارد و همین امر موجب می شود مسائلی در مدیریت به وجود آید.

وی با بیان اینکه سالانه ۳۰۰ هزار تن آسفالت در معابر شهر قم توزیع می شود، گفت: این در حالی است که در تهران در سال ۳۰۵ هزار تن آسفالت توزیع می شود و متاسفیم که همین آسفالت که سرمایه مردم و برای رفاه مردم است هر روز دستخوش تخریب از سوی دستگاه های مختلف می شود.

شهردار قم با تاکید بر اینکه حدود ۶۰ درصد بودجه شهرداری وابسته به فروش تراکم است، بیان کرد: چرا باید نماهای کذایی رومی در قم اجرا شود با وجود نمادهای غربی که در آن استفاده می شود اما دست ما بسته است.

سقائیان نژاد گفت: بارها تاکید داشته ایم که کمیسیون سیما و منظر شهری به طور جدی باید وارد شده و اجازه پایان کار به نماهای ناهمگون با شرایط قم در این شهر داده نشود.

نوشته های مشابه
ورود ۳۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل‌ونقل عمومی قم
انجام ۲۰ هزار مترمربع گل‌کاری در منطقه۳ قم
تملک ۲۲۰ ملک برای اجرای پروژه شهید اوسطی
جدیدترین آمار مبتلایان کرونا در قم
ویروس هندی به قم رسید
نقشی در تغییر رنگ‌بندی کرونایی قم نداشتیم
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در پایگاه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.